Dominik Dworniczak
"Są dni, które zmieniają człowieka na całe życie. Nie jest się już potem nigdy takim jak przedtem. Dla mnie dwa dni spędzone na tym seminarium do takich należą."
Natalia Błaszczyszyn, Warszawa

Czy wiesz, że 76% milionerów zaczynało swoją karierę finansową od inwestycji w nieruchomości?

Czy wiesz, że Ty też możesz inwestować w nieruchomości z minimalnym lub ZEROWYM wkładem... jeśli wiesz to, co my?

To nie prawda, że inwestowanie w nieruchomości:

  • zastrzeżone jest tylko dla najbogatszych

  • obarczone jest ogromnym ryzykiem finansowym

  • wymaga specjalnych zdolności i wielu lat nauki

  • zmusza do zaciągania na wiele lat kredytów hipotecznych.

To są mity, które zostaną obalone w trakcie dwudniowego, otwartego seminarium:

Jak sfinansować zakup nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem?

Przed Tobą jedyna okazja zdobycia:

+ umiejętności kupowania nieruchomości z minimalnym lub zerowym wkładem + oraz innych unikalnych umiejętności w branży nieruchomości - np. generowania przychodu pasywnego.

Umiejętności te pozwolą Ci zaoszczędzić lub zarobić tysiące złotych na każdej Twojej transakcji na rynku nieruchomości. Nasze seminarium otworzy Ci oczy na Twoje finanse. Uczestnicy poprzednich edycji kursu mogą to potwierdzić:

"Patrząc z perspektywy czasu seminarium wpłynęło na wiele dziedzin mojego życia. Na wiele spraw patrzę teraz z innej strony. Mówiąc krótko otworzyło mi oczy."

Krzysztof Pięcek, Skierniewice

Seminarium poprowadzą doświadczeni w branży finansowej oraz nieruchomościach trenerzy:

1. dr Andrzej Fesnak 2. Franciszek Staniszewski

Obaj posiadają certyfikaty międzynarodowych instytucji finansowych: LIMRA, Finacial Services Trainning College, oraz akredytację ekspercką Polskiej Agencji Rozwoju

Przedsiębiorczości (PARP) w programach unijnych: + Program Rozwoju Przedsiębiorstw + Finansowanie dla Wzrostu + Od Innowacji do Biznesu.

Tylko od Ciebie zależy, czy znajdziesz się w elitarnej grupie seminaryjnej i za 2, 5, 10 lat będziesz znajdował się tam, gdzie chciałbyś się znajdować z takimi pieniędzmi, jakie chciałbyś mieć.

W trakcie seminarium:

"Dowiesz się jak rozpocząć budowę osobistej kolumny aktywów w polskich warunkach, otrzymasz niezbędne narzędzia, trenerzy nauczą Ciebie jak zrobić z pieniądza instrument finansowy, który zacznie pracować dla Ciebie. Jednym zdaniem będziesz wiedział na ten temat więcej niż 95 osób ze 100, które spotykasz każdego dnia w swoim życiu. Ja miałem tę szansę i z niej skorzystałem. Gorąco Polecam!!!"

Michał Kostyk, Szczecin

{IMIE} pełną listę umiejętności, jakich Cię nauczymy znajdziesz za chwilę na stronie

Nawet jedna z tych umiejętności może zaoszczędzić lub pomóc Ci zarobić więcej niż koszt seminarium. GWARANTOWANE! Po szkoleniu będziesz miał 90 dni, aby to sprawdzić. Dokładnie tak. Zaoszczędzisz, lub zarobisz od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy zł na każdej transakcji w rynku nieruchomości stosując umiejętności opanowane na szkoleniu... albo ZWROT PIENIĘDZY.

Zajmij dla siebie miejsce na seminarium, póki są jeszcze miejsca na sali: sprawdź teraz

Pamiętaj, że miejsce, w którym się dzisiaj znajdujesz, jest wynikiem podejmowanych przez Ciebie decyzji w ostatnich kilku latach. A to, gdzie znajdziesz się za 2, 5, 10 lat będzie zależało od decyzji, którą podejmiesz w tej właśnie chwili... kurs nieruchomości

Powrót na stronę główną
**************************************** ** Gości na stronie: 6724 od 26.04.2005 ** **************************************** Mapa strony
Strona główna Tapety na pulpit komputera e-mail