Dominik Dworniczak

Bonusy

  1. Cytaty: Złote Myśli Wielkich Ludzi,które prowadzą do BogactwaDominik Dworniczak "Cytaty: Złote Myśli Wielkich Ludzi,które prowadzą do Bogactwa"
  2. George S. Clason "Najbogatszy człowiek w Babilonie"

    Książka o tym, jak stać się bogatym. Legendarna, kultowa pozycja, od osiemdziesięciu lat będąca natchnieniem dla wielu pokoleń amerykańskich milionerów. Od osiemdziesięciu lat do dziś niezmiennie na listach bestsellerów. Tłumaczona na wiele języków książka zawierająca sekret przyciągania pieniędzy, Najbogatszy człowiek w Babilonie utrzymania pieniędzy i sprawiania, by jedne pieniądze zarabiały następne. Legenda głosi, że "przypowieści babilońskie" powstały na skutek wielu rozmów, które autor przeprowadził z najbogatszym człowiekiem świata (pod koniec jego życia) – Johnem D. Rockefellerem. Ta książka przyniesie Ci pieniądze. To książka-talizman. Ona przyciąga pieniądze! (Doświadczyli tego m.in. wszyscy ci, którzy pracowali nad nią podczas prac wydawniczych). Jeśli nie lubisz czytać na monitorze możesz zamówić książkę.

  3. Aleksander Łamek "Szkoła Sukcesu"
  4. Więcej ebooków...

 

Aby odczytać ebooki potrzebujesz program do czytania plików pdf. Polecam Foxit Reader, który możesz sobie ściągnąć na dysk.

Powrót na stronę główną
**************************************** ** Gości na stronie: 6730 od 26.04.2005 ** **************************************** Mapa strony
Strona główna Tapety na pulpit komputera e-mail